| anonim_4396 a întrebat:

Stiti de sampania Cricova? Cum e? Ati incercat-o pana acum? Ca am tot vazut mai nou la petreceri ca aveau. Nu am apucat sa incerc, nu sunt bautor de fel dar sunt curios ce pareri exista pentru a-mi face o idee inainte, pentru ca daca imi va place voi lua si eu pentru zilele mele de nastere si altele.

3 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

laughing buna! dar cam imbata! ai grija cat bei! daca bei mult! stii cum mergi! in zig zag asalaughing

| laura1999 a răspuns:

Este foarte buna si de calitate!
E produsa in Rep. Moldova
E foarte buna serios!
RECOMAND!( in cantitate mica tongue) big grinDD

| anonim_4396 explică (pentru laura1999):

Multumesc pentru raspuns, draga Laura! Cred cu spui mai alesc ca si arata a fi sampanie calumea happy Iti doresc numai bine!