| DrunkenIrish a întrebat:

Sunt originali? http://www.simplu.cc/......-1252.html Aveti alt site de unde pot sa iau niste air force 1 redusi?

4 răspunsuri:
| geronimo11 a răspuns:

Este greu sa spui dintr-o singura poza daca sunt sau nu originali. Eu sunt de parere ca sunt originali, pare un site serios si de incredere. Si multumesc pentru site, am vazut si eu niste adidasi faini pe care cred ca o sa mi-i iau.
In concluzie, eu zic sa-i cumperi.

| DrunkenIrish explică (pentru geronimo11):

Ce adidasi de curiozitate?

| geronimo11 a răspuns (pentru DrunkenIrish):

Http://www.simplu.cc/......-1447.html
si http://www.simplu.cc/new-balance-580-grinegrii-73635312-p-1235.html
Dar uite ce e, incep sa ma indoiesc de site-ul asta. Sa-ti spun si de ce : m-am uitat la vreo 20-30 de perechi de adidasi, la toate perechile au disponibile toate marimile, nici macar una nu este iesita din stoc. Astia ori au un stoc fabulos ori este site-ul fake. Au foarte multe modele si toate marimile la toate deci nu mai sunt asa sigur ca siteul este serios. Mai bine cauta altundeva, sfatul meu.

| Razvan52 a răspuns:

Nu, nu sunt originali. Eu am făcut comanda si am primit o mare teapa. Aveți mare grija.