| ChrisWood20 a întrebat:

TPU in ce ma imbrac Maine la scoala daca ploua sau daca e soare?! Sfaturi ca rog! :-) kiss

Răspuns Câştigător
| 03Didy03C a răspuns:

Hey :* Pai daca ploua te imbraci in blugi, intr-o bluzita si cu o vestuta (de blana, fas) pe deasupra, iar in picioare ori bocanci ori cizme de cauciuc!
Daca e soare am o gramada de idei! happy
1. Colanti, tricou cu un mesaj\imprimeu si o bluza de trening si tenisi
2. Blugi, bluza simpla, subtire, dar colorata cu o geaca de piele si in picioare tot tenisi
3. Dres alb, Fusta piele sau orice alt material de preferat negru si o bluza alba, Pe deasupra poti sa nu-ti iei nimic pentru ca e o bluza si daca e soare tine de cald si in picioare balerini
4. Colanti, tot o bluza subtire simpla, cu o vesta de blugi daca ai sau daca nu cu o geaca de blugi si in picioare cu balerini!
Sfat pentru toate tinutele:
1. Daca ai geanta nu-i face nimic doar o porti
2. Daca ai rucsac\ghiozdan il ti doar pe un umar si acea parte pe care o ti pe umar o lasi mai mare, arata super adorabil, exceptand tinuta nr. 3 care ghiozdanul daca ai il ti pe mana!
Sper ca te-am ajutat, imi place sa ajut in tendinte de outfit-uri si\sau moda!
Fundita? happy :*

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ideal ar fi cu niste haine

| KillMePlease a răspuns:

Uite, daca nu te imbraci esti mai atractiva.
Am zis ceva adevarat....de ce esti rea?
uite: imbraca-te in blugi, hanorac si tenesi. Okaay, fetiiitaa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uniformă pls

| ginaosar a răspuns:

Eu am luat haine de pe
https://dhaine.cabanova.com/

Sunt foarte bune

| veryhonest a răspuns:

Te imbraci cu ce ai. In ceea ce priveste vremea, cred ca te duce capu' sa gandesti ca daca afara e soare te imbraci mai subtire si daca ploua iti iei ceva haina cu maneca lunga.

| Dilemaa a răspuns:

laughing bună asta

| Dilemaa a răspuns:

Păi ce vrei să-ți răspundă, dacă vii cu întrebări din astea? Tu chiar nu ai ce face pe acasă, n-ai prieteni să-i suni să vorbiți despre ce dres sau jeanși cu steluțe să-ți iei?

| Bogdan_Mario_1985 a răspuns:

Pai, te poti imbraca in tinuta ta obisnuita, sau te imbraci in niste blugi, cu maieu, un tricou negru cu o vesta ( nu groasa, subtire si sa se potriveasca cu celelalte haine ) si in loc de geaca iti poti lua o vesta de ploaie. iti mai poti lua o bluza cu maneca lunga si un tricou mai larg peste ( ar fi bine sa fie un anumit subiect : colorat, o singura culoare, sau o combinatie de 2, 3 culori )

Răspuns utilizator avertizat
| Ellyshoor a răspuns:

Daca ploua. Evita incaltamintea de piele intoarsa, ai putea lua o esarfa mai grosuta din bumbac, umbrela evident sa ai la tine (Sa fie mai groasa..Pentru a nu te lasa la greu), pantaloni ( evita blugii ), si o bluza oarecare...Preferata de tine normal! Iar pe deasupra ai putea lua o jacheta ( Dar sa nu fie din piele intoarsa! )
Iar primavara te poti imbraca mai lejer! Depinde de stilul tau. Poti lua o pereche de tenisi un tricou si niste pantaloni sau daca vrei sa fii mai eleganta poti purta o pereche de balerini cu o fustita potrivita ( nici prea lunga, nici prea scurta ) si un tricou sau o bluza care se asorteaza.
Sper ca te-am ajutat! FUNDA? big grin :*

| iem a răspuns:

Cu haine :*