| MonsterElectric a întrebat:

Un magazin bun de sacouri din Bucuresti? Nu vreau preturi de 1000 lei pentru ca o sa port sacoul o data si dupa nu il mai pun cateva luni

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Salut,

Mergi la Politehnica, acolo sunt multe magazine de costume, sacouri si alte astea. In cadrul fabricii (in diagonala cu iesirea de la metrou).

O sa gasesti si mai ieftine, si mai scumpe, depinde de tine.

Apoi poti sa mai incerci si la obor, dar sunt mai scumpe un pic.