| Gherghisan_Ionut_1999 a întrebat:

Un site de unde pot cumpara crema hidratanta head&soulders?

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Du-te intr-un supermarket auchan, careffour sau chiar in dm.
de pe net transportul e minim 9 lei (prin posta romana) si dureaza cateva zile. curierul rapid costa pe la 22 de lei deci o sa dai pe produs dublu...

3 răspunsuri:
| Vlach a răspuns:

Serios? doar de pe net cumperi? iesi si tu afara si du-te la un magazin sa cumperi! aia pot sa-ti dea si o cutie cu piure, tu sa platesti si sa crezi ca-i crema si cand deschizi cutia iti dai seama ca ai luat teapa

| Gherghisan_Ionut_1999 explică (pentru Vlach):

Nu gasesc asta-i chestia, la noi aici la magazine nu sunt, asa ca taci

| Vlach a răspuns (pentru Gherghisan_Ionut_1999):

Ok...