| JiTerra a întrebat:

Unde in Romania as putea gasi figurine anime gen: Naruto; Avatar. The Last Airbander; Dragon Ball etc? Sunt din Oradea. As face o comanda. Funda! [daca se poate d-ati-mi un site, dar sa fie romanesc, nu sa platesc dorlari etc...]

6 răspunsuri:
| JiTerra explică:

Mmm...asta il stiam :d nu este si altul?

| DaaaaViiiiid a răspuns:

Www.okazii.ro incearca aici gasesti multe chestii poate dai si de figurinele tale :P

| LowHP a răspuns:

Intra pe www.101figurine.ro sper ca te-am ajutat.

Nu vreau sa fiu rau, dar Avatar the last airbender nu e anime :))

| Szakacs_Ralf_1999 a răspuns:

Pai e un site numit 101 jucarii

| mormailaxxx a răspuns:

Http://www.okazii.ro/cautare/figurine+naruto.html?autoc=write

de aici poti sa catuti tot ce vrei ca sut figurine de care vrei tu

funda :D

| mormailaxxx a răspuns:

Http://www.okazii.ro/cautare/figurine+naruto.html?autoc=write

De aici poti sa cauti tot ce vrei figurine etc.

funda :D