| hecamefrommetalland a întrebat:

Vă rog,am nevoie de ajutor.Cel mai bun prieten al meu,vecin cu mine,coleg, pe care îl cunosc de la 3 ani urmează să plece la un liceu de sport,în Constanța. Știu că îi place șahul (și mie la fel),așa că vreau ca înainte de plecare să îi dau cadou o tablă de șah,cu piese de șah de sticlă transparentă,astfel încât jumătate din piese să fie din sticlă albastră și cealaltă jumătate din sticlă roșie (din cauză că suntem amândoi fani al unui anime, a cărui poveste conține acest tip de piese) astfel încât să-ți amintească mereu de mine și de anime? Ce site îmi recomandați?

1 răspuns:
| razvanelrazvyrazvy a răspuns:

Bune...eu iti recomand sa te uiti pe emag.ro sau pe tocmai.ro...sper ca te-am ajutat