| AliceTeo a întrebat:

Vi se pare exagerat ca in clasa 5, o fata sa poatre pantofi cu toc

Răspuns Câştigător
| Diurpaneus a răspuns:

Nu mi se pare exagerat, daca stie cum sa-i poarte. Inteligenta si felul ei de a fi nu sta intr-un toc de pantof.

5 răspunsuri:
| maria14142 a răspuns:

Da; nu este o varsta la care sa incepi sa porti/sa te machezi etc.

| HereToHelp123 a răspuns:

Normal. Organismul e in crestere. Porti tocuri si o sa ai coloana, in clasa a 9-a, ca un jeleu.Asteapta,ai timp. Nu sunt mare minune tocurile. Daca vrei sa stai dupa pe la medici cu coloana, poarta tocuri. Daca nu, stai chill si poarta tenisi.

| Ana_Tornean_1990 a răspuns:

Nu mi se pare exagerat laughing) am vazut o fata care e pe clasa a II-a si a avut unghii false si tocuri laughing

| mariposaazul a răspuns:

Exagerat nu mi se pare, daaar. Nu vrei tu sa mai copilărești? Profita acum de vârsta asta si lasă tocurile pe mai târziu, când si corpul tău va fi mai pregătit.

| Marculescu_Teodora_1990 a răspuns:

Nuu! Deoarece sigur nu vei merge ok cu ei si eu sunt in clasa a 6 si nu port oricum nu e bine sa porti.