| Anonimuserr a întrebat:

Voi ce la ce firme va cumparati blugi adica JeansI?

Răspuns Câştigător
| KittyLaura a răspuns:

Cei mai bun sunt din Lee Cooper dar poate ai ghinionul sa nu gasesti un model avantajos pentru tine. Eu de exemplu, sunt adolescenta si nu port blugi largi, evazati, etc. Prefer sa imi iau din Bershka, Stradivarius, Zara, Pull&Bear, etc. Sunt accesibili ca pret [100-200 lei ] si sunt o gramada de modele si culori!♥Funda?

| Anonimuserr explică (pentru KittyLaura):

De Kenvelo ce parere ai?

| KittyLaura a răspuns (pentru Anonimuserr):

Eu una nu mai mi-am cumparat de mult de acolo, dar sunt foarte bune. Pe mine hainele pe care le am de acolo inca le port happy

7 răspunsuri:
| danutz9100 a răspuns:

Nu-mi cumpar de la "firme" ca toate sunt fabricate in china/Turcia. Uite de aici http://www.superpret.net/blugi/

| meseriasul88 a răspuns:

Din piata parerea mea eu zic ca sunt buni siaia decat sa dai o groaza de bani de la cine stie ce firme sunt nemaipomeniti si astia si chiar sunt si buni sunt si la fel e aceeasi marfa eu am incercat si la alte firme si iti zic din experienta

| EllaC2710 a răspuns:

Www.toatemagazinele-online.ro magazinul on-line "PPT" din sectiunea fashion

| Onixuţa a răspuns:

C&A, Kenvelo, New Yorker, Zara, Takko
Sper că te-am ajutat! :**

| cosmin16482 a răspuns:

Levi's