| CrazyPittica a întrebat:

Vreau niste poze cu UGG-uri pls! Vreau sa vad cam cat ar costa

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Flöricicä a răspuns:

Pai preturile la UGG-urile originale nu sunt asa mici.Am fost la Baneassa shopping city si Afi in Bucuresti si ugguri am vazut doar la 7 milioane(700 lei noi) si 10 milioane(1000ron)Daca vrei ieftine ia.ti dar nu vei gasi originale, doar copii

| Chris88 a răspuns:

Chinezismele sunt ieftine, cei originali costa 6-9 mil dar merita fiecare banuti, tin cald, nu se ponoseste pielea, nu se scamoseaza blanita, etc. www.ieftini.ro/cizme/cizme/cizme-ugg-originale

| iloona a răspuns (pentru RiRi5846):

Eu mi-am luat de pe www.sosoni.ro si sunt multumita, adica nu am dat 6-7-10 mil:)))...mi-am luat anul trecut o pereche si am o saptamana de cand mi-am mai comandat inca una, bailey buton...mi se par super ugg-urile!

| Papalu a răspuns:

Pai...c-am 150,200, 250,300 etc. pana-n 500...depinde

| Papalu a răspuns:

De fapt pana-n 790