| cocolino97 a întrebat:

Vreau sa comand ceva on-line, problema e ca am 17 ani si trebuie sa am peste 18. M-am gandit sa fac pe numele lui tata. Problema e ca atunci cand vine curieru va avea o problema daca arat buletinu tatalui meu? sau trebuie sa fie el in persoana?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu trebuie sa fie el in persoana si nu ai decat sa scrii pe site ca ai 18 ani. Ma indoiesc ca te mai controleaza curierul cand livreaza

| 60Prof a răspuns:

Poti comanda si daca ai 17 ani, trebuie doar sa arati buletinu la curier. nimic mai simplu

| cocolino97 explică (pentru 60Prof):

Problema e ca pe site-ul lor imi interzice sa fac cont daca n-am 18 ani, si mi-e sa nu fie ceva probleme la livrare thinking

| Andreipalaghia a răspuns:

Scrie pe site ca ai 18 ani.