| onuticuta200312 a întrebat:

Vreau sa comand ceva prin FanCurier! Daca atunci cand vin ei sa-mi aduca coletul nu sunt acasa ce se intampla?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O sa iti lase un aviz si tu ii suni sa le zici cand esti acasa sau mergi la sediul lor sa il ridici

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Normal cand faci comanda, iti cere si un nr de telefon pentru a te suna inainte sa primeste coletul.
Pe mine m-a sunat de dimineata si mi-a confirmat ca in jurul ore x ajunge coletul si daca sunt acasa.
Va lua legatura cu tine..doar nu parasesti tara.
O zi bunahappy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te vor suna inainte sa iti aduca coletul si stabilesti o alta data sau locatie daca nu esti acasa

| Fatamuntilor a răspuns:

Eu am primit un SMS ca coletul se afla la ei.Am sunat, am stabilit unde sa ne vedem.La ora h m-a sunat inapoi am prelaut coletul, am semnat!
Simplu si rapid.

| dannys a răspuns:

Pe mine cand m-au sunat sa imi spuna ca ajung la ora aia trebuia sa fiu la firma si au venit la sediul firmei si la adus.asa ca spune-le unde te afli atunci si poate ai noroc sa ti-l aduca unde esti la momentul ala

| yAdrian a răspuns:

Buna. Nu e nici o problema, coletul ramane la ei aprox 10 zile ( cam asa stiam, dar fa si tu tot posibilul sa ol ridici in 2-3 zile dupa ce nu te-au gasit acasa ). Poti cauta pe internet numarul de telefon al sediului din localitatea in care locuiesti si sa iei legatura cu curierul de acolo. Iti va da si mai multe detalii. Dar te asigur ca ei il mai pastreaza ceva timp la sediu pana sa-l expedieze retur.
Bafta!