| Ion_Geanina_1999 a întrebat:

Vreau să cumpăr și eu un Smart TV marca Samsung până în 13 milioane din Carrefour Băneasa sau Media Galaxy. Ce îmi recomandtați?

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sarut mîna! Poti opta pentru un televizor led (consum redus de curent), smart tv, poti accesa internetul direct de pe televizor, bineinteles Samsung, dar vezi sa aibă la slot posibilitatea de card Ci + ca acelea sunt generatii noi de televizoare, iar ca si diagonală poti opta intr e 32 inch adică 80 de cm, si 120 cm. Succes

| Ion_Geanina_1999 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Vreau Smart pentru YouTube mai mult...

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Ion_Geanina_1999):

Păi atunci ia ti un Samsung smart tv, cu el ai acces si la televizor si la calculator, deoarece este monitor cu tuner tv. Si e si led full hd

| untu a răspuns:

Nu ti-as recomanda un televizor nou modern de tip Smart TV ca este complicat si poate aparea probleme! Ti-as sugera sa luati un televizor modern de tip SAMSUNG LCD FULL HD!

| Ion_Geanina_1999 explică (pentru untu):

Am nevoie de unul Smart

| iAMVi a răspuns (pentru Ion_Geanina_1999):

Pai nu te-ai uitat si tu pe oferte? Toate la pretul asta ofera cam aceleasi functii, neaparat sa fie Samsung?

| Ion_Geanina_1999 explică (pentru iAMVi):

Sau LG... M-am uitat dar nu mă pot decide

| iAMVi a răspuns (pentru Ion_Geanina_1999):

Are eMAG acum oferta la un smart cu Android Philips, dar e 1.400 lei Totusi zic ca merita, fata de un Samsung sau LG cu sistem web os, pentru ca se misca destul de greu...

| untu a răspuns:

Http://gadgetreport.ro/......-magazine/
http://playtech.ro/......veni-asta/ Sa citesti aceste linkuri trimise de mine inainte de a cumpara televizorul SMART TV! Asa ca sa ai grija! Uite asa m-am razgandit si eu sa nu mai cumpar un tv smart pe care mi le doream mai demult! Prefer sa mai astept pana se va rezolva situatia creata!