| TomaLorin a întrebat:

Vreau sa iau un telefon la abonament iar acesta costa 1100lei, pe loc cat % din bani trebuie sa dau? 500-600lei? FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Atat_Otty_1969 a răspuns:

Pai eu am dat pe un telefon care costa 800 lei (500 lei) deci la tine ar veni cam 800-900 lei.depinde ce abonament alegi.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Totul depinde de abonamentul pe care il iei si de ofertele operatorului de telefonie

| TomaLorin explică (pentru suntserios):

Cosmote si vreau sa-mi fac abonamentul pe 2 ani, 800-900lei cat ai zis mi se pare mult fiindca in 2 ani mai raman 3mil de platit daca gandim logic smug

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DEPINDE de tipul abonamentului şi de reţea.
Sunt telefoane şi la 0 euro happy

Tu vrei să ghicim?

Toate cele bune.