| dany2001 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar Samsung galaxy s3 mini. Ce parere aveti despre acest telefon? E bun? Sa il iau?

Răspuns Câştigător
| ionescuandrada2000 a răspuns:

Este foarte bun! Il are o prietena de-a mea si m-a lasat si pe mine sa umblu pe el si era foarte bun. Avea tot ce trebuie:sistemul Android, multa memorie, camera cu ...destul de multi mega si multe alte lucruri.Eu spun sa ti-l cumperi.Este cea mai buna alegere.

4 răspunsuri:
| piratuu a răspuns:

Este bun telefonul. O colega il are si merge bine.

| CristinaMaria1987 a răspuns:

Este un telefon foarte bun, nu o sa-ti para rau, iar pretul lui este la fel de bun :)
http://bit.ly/QrGgVr (link generat de conversion marketing)

| sheamus12 a răspuns:

NU e chiar cea mai buna alegere. Mai bine iti iei un Sony Xperia M. Dupa parerea mea este peste Samsung Galaxy S3 Mini. Sony xperia m are un coleg si ii merge fara pic de lag si in jocuri dar si in meniu.

| Gilca_Madalina_1975 a răspuns:

Este un telefon foarte bun, este mai bun și decât IPhone, deoarece este mult mai rezistent. Dar ai grijă, deoarece uneori se mai blochează.