| kaTTsu a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon si am 3 modele de telefoane in minte:
- Allview Dual-Sim P5 Quad black 8 mp, full hd, camera de pe fata 1 mp, 4.5 inch - 730 ron.
- Acer Liquid E2 Quad core black, 8 mp, camera de pe fata 2 mp, 4.5 inch - 800 ron.
- Samsung Galaxy S4 4G, 16 gb, black, 13 mp, camera de pe fata 2 mp, 5 inch - 1700 ron.

Am un buget de 800 ron, ce ma sfatuiti sa fac, pot cumpara unul dintre cele doua telefoane (Allview sau Acer) doar ca nu sunt sigur ce sa fac.
As dori sa cumpar un S4 doar ca e dublu ca pret + ca ma gandesc cat ma v-or costa accesoriile (husa toc..etc)
Ce sa fac?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MAi bine iei un s4 bate Allview la tot. Si o husa nu este scumpa

| TOOL a răspuns:

Eu iti recomand sa iti iei S4 mi se pare cel mai bun dintre cele enumerate, are un prieten si este foarte satisfacut de el, eu am AllView p5 quad, si sunt satisfacut de el, mi se pare genial, are o camera buna, si e la un pret foarte mic, daca pui si accesorile ma gandesc ca ajungi la 900 ron.happy funda?

| kaTTsu explică:

Mi-am luat Acer Liquid E2, m-am gandit asa putin, ca este un telefon foarte bun si nu il iau pentru jocuri pe tel, mai mult pentru muzica, mesaje, internet, apeluri si il am deja de cateva ore si sunt super incantat de alegerea facuta, imi voi lua un S6 fix cand apare big grin.

| alexmihay92 a răspuns:

Samsung Galaxy S4 4G, cel mai bun din cele trei.

| DaniDanielDani a răspuns:

Daca nu iti permiti un S4 eu iti sugerez sa iti iei S2 sau S3 si acestea is bune dar daca daca bugetul ti-ar permite un S4 inseamna ca ti-ai permite si un Sony Xperia Z care ar fi mai ieftin si ti-ar ramane si bani si ti-ar ajunge si de accesorii. Uite un Sony Xperia Z http://www.grifonul.ro/telefoane/sony/sony-xperia-z-negru-xpzn.html
Sper ca te-am ajutat. Mult succes!

| Mariotz a răspuns:

Lati un trend lite