| Laura_Murariu_2000 a întrebat:

Hei, ce sa fac daca contul mei de instagram a fost blocat sau disabled?

4 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Buna,

Din ce motiv a fost contul inchis? Instagram inchide conturile care nu respecta regulile si politicile lor. Daca consideri ca contul a fost sters din greseala, te sfatuim sa il recuperezi accesand https://help.instagram.com/366993040048856

Pe viitor, te sfatuim sa iti securizezi conturile (adresa de email, conturile pe retele sociale) setandu-ti o intrebare de siguranta, un email alternativ sau numarul de telefon si sa respecti regulamentul retelelor sociale.

| KanezuY a răspuns:

Nimic,faci alt cont.

| Odysea a răspuns:

Nu mai ai ce sa faci. Iti faci alt cont

| Nyy2003 a răspuns:

Nu prea ai ce sa faci...