| Dennv a întrebat:

Salut am o problema.
Nu pot sa ma loghez la un cont de email.
Scriu emailul si parola gresita si imi zice ca parola este gresita
Scriu emailul si parola corecta si se intra intr-o fereastra noua
,, Let's get you into your account,,
de aici chiar daca imi scriu emailul nu merge pentru ca nu il recunoaste ca un email existent dar la logarea de mai devreme la recunoscut ca un email existent. AJUTOR

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Una din pagini iti fura identitatea (e-mail si parola).
Mai exact cea care este un pic diferit cu cea cu care esti obisnuit.
ATENTIE MARITA!
Sterge-ti TOATE antecedentele, cache-urile etc. din browser si nu folosi adresa de e-mail timp de 1-2 saptamani.
Daca nici atunci nu vei putea intra, atunci mergi pe ruta "parola uitata".

| Ora de net a răspuns:

Buna AtliaxRo,

Ai mare grija unde iti introduci datele. Asigura-te ca pagina pe care esti este cea oficiala.

Pe viitor, te sfatuim sa iti securizezi conturile precum adresele de email setandu-ti o intrebare de siguranta, un email alternativ sau numarul de telefon ca sa iti poti recupera contul in cazul in care acesta este compromis.

| Anonimul95t a răspuns:

Salut intai sterge datele de navigare apoi intra pe pagina ofifiala de autentificare si completeaza email-ul da pe am uitat parola resetyeaza pune alta uitate in setari la securitate la unde esti conectat sau la sesiuni actuale strege tot in afara de sesiunea actuala. daca tot nu merge nu ar fi rau sa scanezi cu malwarebytes anti-malware :https://www.malwarebytes.com/mwb-download/ da te free download descarca instaleza scaneaza si sterge ce gaseste mult noroc!