| anonim_4396 a întrebat:

acum 1 an mi-am descarcat aplicatii de followeri pentru Instagram ca sa obtin cativa, vreo 200 (nu stiu de ce am facut asta, mi se pare penibil acum) si de cateva zile tot primesc interdictii de la Instagram pentru ca am folosit aplicatii pentru cresterea like-urilor si follow-erilor dar eu nu am mai folosit vreo aplicatie de cateva luni bune si trebuie mereu sa schimb parola deoarece imi apare ca am persoane la follow pe care nu le cunosc si le scot mereu. In schimb am observat ca pe Youtube am la video-uri apreciate, niste video-uri pe care nici macar nu le stiu sau nici macar sa fi intrat pe ele vreodata, tin sa precizez ca Youtube-ul si insta-ul le am pe aceelasi mail si am schimbat si parola la mail si dupa ce imi expira ban-ul de pe Instagram, imi apare altul, ce pot face?

4 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Nimic.
Îți asumi, punct.
Cum scapi: ștergi conturile și creezi unele noi, alte solutii vor fi blocate intre nimic si ireal.

| Ora de net a răspuns:

Bună!

Saftul nostru este să dezintalezi aplicațiile care îți aduc urmăritori, să schimbi parolele tuturor conturilor cu unele puternice (https://oradenet.salvaticopiii.ro/......ni-contul) și să mergi în setările contului să revoci accesul aplicațiilor terțe - mai multe aici https://help.instagram.com/230786120405165

| Dumy3321 a răspuns:

Nu mai fi activ pe acel cont mult timp și se poate sa treacă laughing)fa-ti alt cont de rezerva?

| CristianMNSC555 a răspuns:

Frate te-ai dus pe pl. Adresa ta de mail e a lor acum. Videourile alea sunt botate. Cum tu acum dai like-uri si dai follow la oameni la care nu cunosti la fel s-a intamplat cu oamenii inaintea ta. contul tau e acum un fel de -zombie- ca al celorlalti