| anonim_4396 a întrebat:

Unde se afla Root ul? Samsung galaxy j5, dau funda celui mai rapid raspuns

Răspuns Câştigător
| KanezuY a răspuns:

Dai un factory reset si se rezolva problema cu memoria.

| anonim_4396 explică (pentru KanezuY):

Cum fac asta? rolling on the floor

| KanezuY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai la setari acolo.

| anonim_4396 explică (pentru KanezuY):

Voi pierde poze, date daca dau resetul asta?

| KanezuY a răspuns (pentru anonim_4396):

Desigur ca da, daca vrei salveaza-ti pozele in calculator sau pe un card de memorie.

| anonim_4396 explică (pentru KanezuY):

N-am salvat nimic, au ramas pe card, oricum. Sper ca dupa acest reset sa nu imi mai spuna ca am memoria plina. Multumesc mult

10 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Il poti roota daca stii foarte bine ce faci. Atentie ca prin rootare pierzi garantia si nu mai primesti updateuri.

| anonim_4396 explică (pentru doctorandus):

Atunci da-mi o solutie..ca imi tot apare ca am memoria plina, nu mai pot instala nicio aplicatie..am si card si degeaba

| Clorox a răspuns:

Just don't!
Nu merita, ce faci cu el?
Daca imi dai un motiv bun te ajut sa-l root-ezi pe gratis!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai imi apare ca am memoria plina, desi am card. Si de curand am instalat o aplicatie care sa mute celelalte aplicatii pe card, daca ma intelegeti ce spun. Insa am o problema, aplicatia nu gaseste o legatura sau ceva de genu si imi spune sa intru la Root sa bifez nu stiu ce chestie

| Claudiu_Buzoianu_1994 a răspuns:

Ce vrei sa faci cu el?