| anonim_4396 a întrebat:

A fost astazi la cardio si m-a intrebat ce grupe muschi sa lucrez si n-am stiut. Care sunt grupele de muschi pentru cardio?

Răspuns Câştigător
| BloodMagickNecromance a răspuns:

La cardio lucrezi picioare (cvadriceps, biceps femural, adductori, gambe), fesieri (fund) și abdomen în mare parte.

3 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Cred ca mușchii abdominali, biceps, triceps, spate, piept,...

| Edii1337 a răspuns:

Cardio este încălzirea de înainte de sală. Si de obicei se aleargă pe bandă, sau in drum spre sală, la sac sau alte lucruri care să-ti încălzească corpul.

| anonim_4396 explică (pentru Edii1337):

Pai e ipartit in cardio si bodybuilding