| AndreeaM1 a întrebat:

A incercat cineva 30 day squat challenge? V-a dat rezultate? Eu sunt abia in ziua 4 si sunt cam pesimista...
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Eu fac insanity si vad rezultatele 2kg in 4 zile + o dieta bogata in proteine+ ridicare de greutati, aia e o nebunie am si un program de invatat sa dansezi daca vrei e online programul uite http://adio-grasime.ucoz.ro/video/vic/danseaza_si_slabeste

desigur cu nici un sport nu slabesti daca manci zahar, fast food, paine etc vezi si ce ai voie la ce mancam

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Am facut si eu insanity odata pana am ajuns la niste sarituri handicapate si nu mai puteam sa imi tin fundul sus din durere de sold
oricum acum e doar apa devil

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta e alt insanity 30 de minute + poti dansa daca vrei cu shaun dance si slabi, ma bucur ca ai facut sport, poti invata si sa te bati, programele sunt noi, cel cu dance abia o aparut pe net

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Vai dansez ca un copil, am dat de frumusetea asta https://www.youtube.com/watch?v=rQaENEaAHqc si nu m-am mai gandit sa o schimb:)) dar merci de idee