| varcolaccc a întrebat:

A incercat cineva probolan50? Da rezultate. As vrea sa iau si eu. Dar vreau sa stiu daca afectează potenta sau alte efecte adverse daca are. Mersi anticipat.

7 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Ti se pare ca ai destula experienta sa treci pe steroizi?

Cati ani de sala ai? Si de nutritie?

| varcolaccc explică (pentru Cosmin86):

Nu e steroid - e prohormonwinking

| Cosmin86 a răspuns (pentru varcolaccc):

Da, l-am confundat cu parabolan happy

Aparent asta e supliment. Dar contine testosteron, deci CLAR NU.

Nu poti si tu sa iei o creatina + un izolat proteic, ca orice sportiv normal?

| varcolaccc explică (pentru Cosmin86):

Am luat muscle line creatine complex, acuma termin amino bcaa si whey gold standard. Si as vrea sa încerc si asta dar nu stiu sigur daca are efecte adverse, cu toate ca din ce am citit si părerile multora nu prea au fost efecte notabile si rezultate destul de bune

| florynmondialul a răspuns:

Ala e un testo-booster! in primul rand cati ani ai?( ca sa imi fac o idee daca ai nevoie sau nu)
potenta clar nu ti-o afecteaza deoarece are testosteron in cantitate prea mica ca sa iti influenteze cumva corpul, dar contine multi stimulenti pentru a ajuta corpul sa produca singur mai mult testosteron!

| alin1317 a răspuns:

Este destul de puternic, ai efecte mari de la el