| syjey a întrebat:

A plecat Torje de la dinamo?

12 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Nu s-a semnat inca, nimic cu aia de la udinese.

| vladdd16 a răspuns:

A plecat la udinese

| AlleXCs a răspuns:

Da cryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying.nu trebea sa il vanda cryingcryingsadsadsadcryingcryingcryingcryingcrying.de fapt pleaca dupa returul cu vroskla poltava :@.cryingcryingsadcryingsad. pleaca la udinesse :@.ce o sa se faca Dinamo love struck fara mikutzul :* de el?

| aladinbeci a răspuns:

Din cate se spune, se pare ca va pleca dupa returul cu Vorskla Poltava din cadrul Europa League.

| Ionutz1998 a răspuns:

Inca nu dar e posibil ca nu are bani borcea de nuntalaughing

| oBanană a răspuns:

Nu. Tradaorul ala e la voi in continuar.

| annkaa a răspuns:

Asa se pare... uite aici
http://www.google.ro/......http?/url

| ovishadow a răspuns:

Inca nu

| αℓℓу a răspuns:

Da. crying a plecat torje la Udinese broken heart

| DjDodo a răspuns:

Nu.

| FoTbAlIsTuL29 a răspuns:

Da!
este inlocuitorul lui Sanchez