| YoOoKrysty a întrebat:

Acest produs administrat cu creatina ma poate ajuta sa pun ceva pe mine? http://www.redis.ro/......arb-r.html
Am 15 ani, 60 kg, mananc 5/6 mese pe zi si am 4 luni de sala.

3 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Acel produs este de proasta calitate.Tu la 15 ani nu ai nevoie de suplimente copile.Ce alimentatie ai?

| YoOoKrysty explică (pentru SiLaS):

Am o alimentatie cu un aport mare de proteine si carbohidrati. Dar la ce varsta am nevoie de suplimente mai exact carboxidrati, avand in vedere ca ei favorizeaza absortia creatinei? La varsta mea pe langa acele 6 mese de unde ar trebui sa iau surplus de carbohidrati? Din apa de la robinet?

| s3bycu a răspuns:

Da, te poate ajuta fiindca ajuta la o mai buna absorbtie a creatinei. Insa cele mai importante aspecte de care sa tii cont sunt antrenamentul si alimentatia. Pentru mai multe despre alimentatie si antrenament poti vizita blogul meu: www.cirdeiusebastian.wordpress.com