| John16 a întrebat:

AJUTOR!, ce modalitati sunt cele mai eficiente atunci cand te confrunti cu frica de apa?, momentul acela cand e prea adanca si nu-ti mai iese din cap faptul ca te poti scufunda oricand fara sa mai iesi viu, i-au lectii de inot si am mari probleme la capitolul asta!, funda!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Stai cat mai mult in apa, odata ce ai sa inveti sa inoti dispare si frica

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu te mai gandi la ce e rau cand esti in apă.Si fa exact ce te sfatuieste instructorul de inot.
P.S. Se scrie iau nu i-au, in acest caz.

| JetBlueJet a răspuns:

Pe mine tata ma arunca in apa si ma lasa sa ma scufund rolling on the floor