| Andreiii19 a întrebat:

AJUTOR!
Profesorul de sport ne-a pus sa invatam pentru maine complexul ( din cate stiu este un exercitiu de incalzire sau cv... )
Am cautat pe internet dar am gasit decat baze sportive.
Ajutor. daca nu stiu imi da 3

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu este un exercitiu ci o suita de exercitii care se fac la inceputul orei. Poate ca ar fi bine sa-ti aduci aminte ce faceti voi cand va zice "si acum, incalzire". Nu stim ce pretentii are profesorul vostru. Totusi, daca nu s-a referit la un complex anume, poti gasi unul pe net.
https://www.youtube.com/watch?v=1ou--roKn-c
Sau altul. Poti cauta si tu.

| Andreiii19 explică (pentru Salontanul):

Trebuie sa il spun. pasul 1 pozitie drept... imi poti scrie? Nu stiu decat pana la rotirea capului laughing

| Salontanul a răspuns (pentru Andreiii19):

Ce sa-ti scriu? Eu stiu cum faceam eu cand eram militar. Uita-te pe videoclipuri si noteaza. Are si buton de pauza.winking

| Andreiii19 explică (pentru Salontanul):

Vad ce face dar nu le stiu la toate denumirea...

| Salontanul a răspuns (pentru Andreiii19):

E! Mare lucru. Rasucire cap, rasucire brate, extensie brate, aplecari de trunchi, genuflexiuni, ridicarea piciorului sau a bratelor in laterala. Nu e complicat. Scrii ce vezi.