| Denisa1828 a întrebat:

Ajutor! Urgent! Trebuie sa scap de grasimea de pe burta. Ce pot sa fac?! (As prefera niște exerciții fizice sau ceva de genul de făcut acasa)

Răspuns Câştigător
| Neo12 a răspuns:

Dacă vrei să scapi de burtă, fă abdomene. Ajunsesem acum câteva ierni să nu mai am burtă datorită abdomenelor, făceam şi câte 300.
De astăzi m-am reapucat iarăşi fiindcă am făcut burtă şi o urăsc. Dar să ştii că în fiecare zi trebuie să faci. Nu trebuie să faci din prima zi un anume număr sau pe toate deodată. Poţi face azi 20, mâine mai mult şi tot aşa.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Sari coarda!

| VeryV a răspuns:

Fa abdomene.

| tombero a răspuns:

1. Lasate de fumat. 2. Multa alergare, gimnastica. 3. Mese regulate. Sunt mai multe de zis sunama