| crazyman12 a întrebat:

Am 14 ani, 1, 77 cm,am partatele etc, dar am talia FOARTE subtire si asta imi face fundul mare, nu stiu ce sa mai fac, mananc 12 mese pe zi (mese mari) si fac sport,merg si cu bicicleta, dar talia mea tot nu se ingroasa...mi-e rusine sa merg la piscina si la mare din cauza taliei mele.Va rog sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
| CotoiIonut a răspuns:

Ti se pare doar...n-ai spate de aceea crezi ca ai fundul mare laughing)
Talia e bine asa cum e, apucate si creste-ti spatele mai mult!

| crazyman12 explică (pentru CotoiIonut):

Ok,mersi o sa ma apuc de exercitii pentru spate

3 răspunsuri:
| Okkultist a răspuns:

Din punct de vedere anatomic nu ai ce face, asta este constituta ta, cred ca exagerezi.
Mai pune ceva muschi pe tine, si fa abdomene.
In rest nu ai ce face...

| AndreasfromMetallicA a răspuns:

Nu cred ca este asa mare problema de a fi subtire in talie, bine sa nu fie vorba de o boala(nu neaparat grava)de care sa suferi, sportivii culturisti dau orice sa fie cat mai subtiri in talie si mai lati in spate, nu mai zic de femei/modele care isi scot din coaste sa fie mai suple in talie.Numai bine