| ralfy123 a întrebat:

Am 15 ani, fac de aproape 11 luni sala. cand am inceput aveam 1, 80 si 58 de kg. acum am 1, 82 si 67 de kg. Intrebarea mea e daca s-ar intampla ceva in cazul in care as consuma creatina timp de 2 sapt? un prieten mi-a oferit gratis, pentru ca si-a cumparat alte suplimente iar corpul lui sa obisnuit cu creatina. Mentinoez ca nu am mai consumat nici un fel de suplimente inainte.
Ar fi o problema daca as lua?

2 răspunsuri:
| qCrazyMan a răspuns:

Salut, mai bine nu consumi nimic si iti vezi de sala, sa ai un corp sanatos, puternic si plin de energie! Mai bine sti ca faci sala un timp mai lung sa se cunoasca ceva, chiar daca noi baietii vrem in 2 zile gata, decat sa facem intr-o luna si a doua luna nu stim ce s-a intamplat, sfatul meu. acum sa vedem ce spune altcineva. big grin

| BengaMihai a răspuns:

Daca vrei ceva natural cumpara de la Plafar seminte de in, canepa sau dovleac si dăle prin rasnita apoi pune in iaurt cate o lingurita si asa ai un supliment de proteina natural!