| Fabio_Fabio_1992 a întrebat:

Am cap mare si ciudat. Aiurea. La corp sunt slab. Va rog sa nu radeti. Daca merg la sala, are vreun rezultat? Am 1.76, 70 kg.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| IoanaIonuca a răspuns:

Da, o sa faci muschi si o sa arati mai bine. Iti recomand sa mergi, si fratele meu era slab si de cand s-a apucat de sala e foarte multumit de el. La sala nu se merge numai sa slabesti! Asa ca, spor iti doresc laughing

| MadHOuse a răspuns:

Omule nu e nimic de ras fiecare om are cate un defect sau mai multe.
Cat despre sala nu prea stiu ce sa zic happy Acolo te duci ca sa slabesti, pui ceva muschihappy nu ca sa te ingrasi.

| Cuțu2 a răspuns:

Presupun că ar trebui să te îngrași nu sa slăbești. Sala nu o să te ajute.

| Iulia365642 a răspuns:

Sa mai pui cateva kg pe tine laughing
Sala n-o sa te ajute, te duci acolo sa slabesti, nu?

| MalVal0 a răspuns:

Ar fi bine sa faci sală si sa mănânci mai bine si sănătos.