| aurelian098 a întrebat:

Am comandat o cutie de danabol 60 pastile a cate 50 mg, cum ar trebui sa le iau pentru resultate cat mai bune?

3 răspunsuri:
| Vladut650 a răspuns:

Intr-o intrebare anterioara spuneai ca ai inceput sa iei steroizi si ca faci sala de 6 luni si ca ai 47 in brat si ca impingi cu 170 la piept. Iar acum ne spui cum sa iei steroizi?

Mai copile, eu zic sa lasi steroizii si sa incerci sa iti dezvolti mai mult creierul.

Copil mic si pampalau ia el "danabol"

| Cosmin86 a răspuns (pentru Vladut650):

Ai uitat "firav".

Copil mic si firav care O SA RAMANA firav, ca el ia steroizi, in loc sa-si puna alimentatia la punct.

| Dragoslav a răspuns:

Rezultatele cat mai bune depind de alimentatie, aport proteic in perioada ciclului si de somn, nu de dozele de Danabol.
Un ciclu normal este de 7-8 sapt, iar o tableta de 50mg cel mai bine ar fi s'o iei in doua jumatati (doua doze pe zi, una inainte de antrenament si una de preferat inainte de somn).