| Timis_Stecho_Cristian_1981 a întrebat:

Am comandat o kendama de pe eMAG joi si azi e luni si cand intru la comenzile mele imi tot arata Produse predate curierului, cand imi apare coletul

2 răspunsuri:
| Bisbiavatar12 a răspuns:

De unde sa stim noi? Iti "apare" cand iti vine randul, daca la asta te referi. Produsele predate curierului inseamna ca respectivul deja are comanda ta, trebuie doar s-o livreze. Probail maine sau peste 2 zile iti vine

| teamleader a răspuns:

Este o firma serioasa Te va anunta pe email si /sau SMS asa ca fii atent.Comenzile se prelucreaza, ambaleaza si apoi sunt expediate prin curier. De aceea iti apare in cont asa. Fii atent la curier cand este expediat ca sa il ridici. Daca nu ai rabdare poti suna la ei si iti vor da detalii.