| GulDan a întrebat:

Am facut 2 sporturi intr-o zi dimineata sala si seara atletism.

Si m-a luat palpitatiile inainte de culcare.e normal?

1 răspuns:
| DanielaFD a răspuns:

Hei, tot ce e posibil. Probabil că ai obosit foarte tare. Şi mie mi s-a întâmplat să am palpitaţii seara. înainte să dorm (aproape zilnic), dar era de fapt de la o lipsă de calciu, e posibil să ţi se întâmple aceeaşi chestie. Între timp am început să iau calciu şi palpitaţiile au dispărut. Dacă îţi trec cam în 2-3 zile nu ai nimic, dacă o să ai palpitaţiile în fiecare seară înainte să dormi, îţi recomand să vizitezi un medic (cardiolog). happy