| lovee2015 a întrebat:

Am inceput sa iau steroizi de ceva vreme iar in ultimul timp am pus cate 1 kg pe zi credeti ca este bine?

9 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Mare greseala.dar nu este tarziu sa renunti!

| Resurrection a răspuns:

Nu, steroizii nu ajuta deloc. Eu zic sa te opresti, caci vei avea mari probleme din cauza asta. inclusiv impotenta.

| xr0sioRx a răspuns:

1kg pe zi? da *** steroizi ai luat? terminati-va cu astea, cand o sa te opresti din a le lua o sa-ti atarne pielea straight face

| Cosmin86 a răspuns (pentru xr0sioRx):

Alt copil mic pampalau...

1. intrebarea e clar pusa la misto, muschii se pun cateva kg / an
2. pielea NU atarna de la steroizi sau altea astea, e IMPOSIBIL ANATOMIC.

Doar CRETINII REDUSI MINTAL pot spune ca "atarna pielea" de la steroizi, suplimente, sala, etc.

| Moonlight15 a răspuns (pentru Cosmin86):

Retardati... omul a mai pus cateva intrebari pe tema asta, dar iti trebuie 3 facultati ca sa iti dai seama ca e doar o gluma.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Moonlight15):

Observ laughing

| omulpaiangan a răspuns:

Nu este prea bine. De care steroizi ai luat? Ai luat in cicluri? De cat timp faci sala? Daca iei steroizi nu trebuie sa iei atat de mult in greutate si asa rapid.
Eu as recomanda steroizii injectabili pentru cei care fac sala de 10 ani si stiu sigur ca o sa mai faca inca 5 ani dupa ce iau steroizi.

| KNz9898 a răspuns:

Nu cred ca 1 kg pe zi este imposibil! inseamna ca in 30 de zile iei 30 kg? Ce faci daca iei steroizi timp de 1 an? te faci de 500 kg?

| Marcelyn a răspuns:

S-ar putea sa te ingrasi si nu ai sa mai poti da inapoi