| hellokittyalba a întrebat:

Am o intrebare pentru toate lumea si vreau un raspuns urgent! Am picioarele foarte,, gelatinoase" ..si nu stiu ce sa fac! Ce as putea sa fac? in afara de fandari,genofletiuni! Eu cand fac o miscare mi se,, clatina"picioarele la fel ca o gelatina ce sa fac? urgent va rrroghappy

Răspuns Câştigător
| JustIC a răspuns:

Cel mai recomandat e sa tii un regim alimentar pentru a scapa de surplusul de grasime si sa faci mult sport. happy

1 răspuns:
| MeMe123 a răspuns:

Ai putea merge la un terapeut el iti va da exact ce ai nevoie pentru a te pune pe picioare big grin