| Drifterx500 a întrebat:

Am probleme cu inima, am fost operat acum 8 ani parca si fac sala asa si asa si vreau sa-mi maresc masa musculara cu substante din alea, am voie? Daca da, va rog sa-mi ziceti cum se numeste. Dau funda! Rapid

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Salut daca te referi la steroizi, nu iti recomand deoarece odata cu acumularea de apa iti va creste si tensiunea, iar daca ai avut in trecut probleme cu inima nu iti recomand. Recomand steroizi persoanelor care nu au probleme cu inima sau predispozitie la calvitie. Daca te referi la alte substante gen proteine sau gainere poti lua linistit.

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

"substante din alea"...

pasul 1 : inveti sa te exprimi, ca nu esti ANALFABET

pasul 2 : intrebi din nou, dupa ce inveti sa pui o intrebare

| SiLaS a răspuns:

Asta ar trebui sa intrebi un medic cardiolog.

| Lucislucis a răspuns:

Daca ai fost operat nico sa nu te gandesti la substante di alea, este o tampenie sa iei substante daca ai probleme cu inima.