| anonim_4396 a întrebat:

Am putina grasime pe abdomen,eu s slab,si vreau sa fac miscare si sa iau l caritina,ce trebuie sa mananc pentru a da roade exercitiile mele,mi s-a spus sa nu mananc paine, insa fara paine parca nu am energie deloc!?

Răspuns Câştigător
| CreepyDarkness a răspuns:

laughing pâinea este foarte esențiala ea nu trebuie sa lipsească din meniul tău.Si mănâncă mult carne si legume dar cel mai imp mănâncă după fiecare antrenament și dacă vrei sa faci masa fa cu multe kg ca sa pui masa pe tine eu asa am facut si de la 58kg am ajuns la 64 în 2luni succes.

1 răspuns:
| jungle26 a răspuns:

Nu neaparat sa nu mai mananci paine. Poti manca, dar limitat.
Daca n-ai energie fara paine ti-as recomanda MULTE fructe si legume.