| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu nevoie de un sfat.am sa tin cont de cel mai bun si premiez. vreau sa-mi cumpar o pereche de manusi de portar. un sfat de care sa imi cumpar. ceva la un pret rezonabil sa nu depaseasca 130RON.stau in ploiesti si de unde sa cumpar:d

3 răspunsuri:
| z00m a răspuns:

Intra pe http://www.decathlon.ro/ si iti recomand manusile kipsta f500 am manusi din astea de 2 ani si nu au nimic doar scaiu nu prea mai tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da stiu manusile kipsta de care zici z00m dar nu pre sunt multumit de manusile de la kipsta.momentan tot din astea ma si eu si nu pre imi plac.iar de cele nike de care zice Alexfzg nas vrea sa ma complic si cu posta.le stiu si si pe cele nike.eu as opta pentru cele reusch.nu stiu imi plac au priza mai buna.am avut si reusch aduse de cineva de la TATARUSANU.nam avut ce sa fac cu ele sunt extrem de mari pentru mine. oricum de unde as pute sa cumpar din ploiesti nu conteaza firma acum dar unde sa incerc sa gasesc ceva mai bun:d dar in PLOIESTI

| AlexAlex_2025 a răspuns:

Uite aici: http://www.okazii.ro/......mea-7.html si mai are si alte manusi...sunt superbe.profesionale...