| Anonymus3000 a întrebat:

Am un prieten care e foarte bun la fotbal. Adica nu ca e foarte bun dar e rapid face schemele rapid si alearga super repede mai are si picioare lungi (adica e inalt) si nu oboseste straight face decat foarte greu... Cum as putea sa devin si eu asa pentru a reusi sa il fac la fotbal...

5 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Foloseste mintea

| zzzzzzz1111 a răspuns:

laughing frate asta nu poate sa tio zica nimeni totul consta in ceea ce sti tu sa faci poate tu ai calitati pe care el nu le are daca il cunosti foarte bine il poti pacali intr-un duel 1 la 1 si ai putea sa demonstrezi ce sti dar la rezistenta poate nu oboseste pentru ca poate tu in timpul in care pui intrebari stupide el se antreneaza mult noroc.

| Rebeca_5235 a răspuns:

Pai, depinde mult de cat de talentat e pustiul la fotbal. Adica s-ar putea ca tu sa lucrezi extrem de mult si sa nu il depasesti la fotbal datorita talentului (exemplu Mesi care e talentat si oricat ar muncii restul nu il pot egala). Dar tu ai o sansa, daca muncesti mult si faci antrenament, sa joci zilnic fotbal sa incerci sa ii cunosti tehnicile. Apoi mai conteaza conditia fizica, incearca sa alergi zilnic cativa kilometrii si sa faci exercitii ca sa ai o conditie fizica buna si sa fii rezistent la oboseala.

| Rebeca_5235 a răspuns:

@CocoZoRr
Am inteles aluzia de prost gust pe care ai facut-o. Sa stii dragul meu ca exista si campionat de fotbal fete pe lumea asta.

Garantez ca o sa gasesti intr-o zi o fata care sa te faca la fotbal de sa iti cauti bilutele pe gazon.

Asta ti-o spun eu "o fata"

| Rebeca_5235 a răspuns:

@ CocZoRr

Prefer sa nu comentez laughing
Daca ia sfaturi de la fete nu inseamna ca e fraier. Si crede-ma o fata poate fi si frumoasa si sexi si cum vrei tu si buna la fotbal