| LaughOutLoud a întrebat:

Am un skateboard putin mai vechi si nu e prea performant si m-am cam plictisit de el:vreau sa il vand daca sunte-ti interesati lasati un privat. Dar nu despre ast este vorba eu vreau sa-mi cumpar un skateboard nou mai scump ceva de genul asta http://www.insportline.ro/1866/skateboard-fila-bulldog
imi place extrem de mult si pot face rost de bani dar poatee are cineva tot de la FILA si imi spune daca se merita banii sau poate il vindeti. Fundoi si vot.

1 răspuns:
| chEEEmicaL a răspuns:

Hmm,am avut si eu unul de la FILA,si ce sa zic,era destul de bun, faceam niste scheme bunicele pe el laughing eu unul iti propul sa-l cumperi, din cate stiu si din experienta mea meritawinking.