| anonim_4396 a întrebat:

Am urmarit de curand un meci la TV si am remarcat ca fotbalistii atunci cand jocul este oprit au impulsul de a-si pune mana la p...a. Oare nu se gandesc ca poate si parintii sau rudele lor se uita la meci?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

îi mănîncă la plă, sunt nespălatilaughing

| Danzell a răspuns:

De ce sa se gandeasca la asta? si o fac doar atunci cand se suteaza nu cred ca ai vrea sa iti iei o minge de fotbal in viitorii copii. daca stai sa vezi unde isi pun mainile fotbalistii e ceva in neregula cu tine.