| anonim_4396 a întrebat:

Ar trebui sporturile violente precum box,kickbox, wrestling şi lupte libere să fie interzise înainte de 18 ani?

5 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Probabil ca ar fi mai bine, probabil ca s-ar face un scandal pentru asta, probabil ca nimeni nu se gandeste sa faca asa ceva.

| alexandrualind a răspuns:

Ar fi bine pentru ca se pot lovi si de aceea nu este recomandat deloc copiilor.Deci ar trebui interzise.

Toate cele bune!

| Zedge a răspuns:

Nu, ar fi ridicol, fiecare are dreptul să practice ce vrea.

| Alextareeee a răspuns:

Mai bine lasa boxul ca mori de parchinson la varste tinere (40-50 ani) serios

| BobbyAndMAX a răspuns:

Varul meu face box de la 5 ani si acum are 7 da poti alege sporturile astea