| alex495 a întrebat:

As dori daca se poate sa raspunda doar persoane care se duc la sala de forta de cel putin un an.
As dori un program, nu stiu cum sa i zic sa imi formez un abdomen,, six pack". Fac sala de cateva luni si la mine muschii sunt formati dar un strat adipos/de grasime acopera si nu prea este vizibil abdomenul. Multi imi zic sa slabesc dar eu sunt destul de slab, am 64 de kg la 1, 75 m. Am incercat, am facut diferite tipuri de exercitii dar fara vreun rezultat vizibil.

3 răspunsuri:
| Madalin01 a răspuns:

Trebuie sa gasesti ce lucreaza pentru tine, sa arzi grasimea de pe abdomen si burta. Si eu sunt slab si trebuie sa am grija mereu de abdomen, si altii sunt slabi si au grasime pe burta.

Răspuns utilizator avertizat