| denyzo a întrebat:

As dori sa ma inscriu la handbal. Imi puteti da niste sfaturi? happy

Mersii big grin.

Răspuns Câştigător
| AwanderingLove a răspuns:

Salut. Fac handball dede performanta de 6 ani. Ce pot sa-ti zic este ca iti trebuie multa munca niste sacrificii pentru ca, chiar daca nu faci de performanta in cantonamente tot o sa te duci. Incearca sa te pui bine cu antrenorii care au o grupa mai mare fata de grupa in care o sa fii. Mini handball J4 j3 j2 j1. Un beneficiu ar reprezenta daca ai fi stangaci deoarece sunt foarte cautati, dar daca ai 16 17 ani este cam tarziu sa inveti si antrenorii daca nu vad performanta mai ales la o varsta ca asta nu prea isi dau interesul. Ca si cluburi poti sa te duci la:
Dinamo
Csm Bucurestu
Calarasi
Sau la echipa Brasovului. Acestea sunt printre cele mai bune din tara. Sper ca te-am ajutat. Si mult succesc!