| cateluuus a întrebat:

As vrea sa incep sa practic patinajul artistic.Ce parere aveti despre accest sport? Fundoi :*

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Buna
Da, daca tie iti place, si iti face placere.

| alexs99 a răspuns:

Este un sport frumos, dar si destul de greu, trebuie mult antrenament pentru a ajunge la un nivel ridicat.

| cateluuus explică:

Aww as sa va dau funda la toti:3

| TheEyes a răspuns:

Salut.
Da ar fi un sport frumos parerea mea.
Daca vrei sa te apuci Baftawinking

| ionutzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Daca iti place acest sport foarte bine patinaju p gheata ecv f frumos mie unu imi placea f mult sa patinez cand eram mai mic mult succes cr sa ti zic daca iti dotesti siti place apucate de trebuie bafta

| Roxy_Roxana_1996_hxh7 a răspuns:

Daca crezi ca este pentru tine acest sport de ce nu este foarte frumos