| Kartoffel a întrebat:

As vrea sa ma apuc de kickbox la KO Gym in Ploiesti, dar vreau sa stiu niste informatii intai. M-ar interesa sa stiu cat costa, unde trebuie sa merg ca sa ma inscriu si daca merita sa ma duc.

1 răspuns:
| florinflorescu a răspuns:

Salut, mai intai puneti intrebarea pentru ce ai nevoie de kickbox? Asa iti dai seama daca merita, doar tu stii. Inscrierle se fac sala de sport a liceului Virgil Madgearu, pe strada Rudului de la ora 20 in fiecare seara, costa 50lei. Succes.