| deea2109 a întrebat:

As vrea sa ma apuc de slabit,sa scap de burta, dar nu as vrea sa ma duc la sala ci sa fac exercitii acasa.Credeti ca pot slabi acasa doar cu exercitii si dieta? Si cam in cat timp ar trebui sa se vada rezultatele? Astept opinii

3 răspunsuri:
| Moonlight15 a răspuns:

Daca ai o dieta buna si faci sport. da se poate. Poti faci cardio, vezi ca mai gasesti pe youtube program de antrenament pentru fete. Succes!

| Narccii a răspuns:

Da poti sa slabesti si acasa, dar depinde de tine daca ai chef sa le faci, alearga o ora pe zi de dimineata la ora 8:00 si la 18:00 si abdomene poti sa faci 60 pe zi dar nu manca dupa ora 18:00, poti manca inainte de ora 18:00 o salata greceasca sau chiar simpla continutul este : 100g feta, 100g piept de pui, salata verde, si sare ...eu sper ca te-am ajutat

| Mihai_Paun_1998 a răspuns:

Timpul tu il decizi, poti face asta acasa si afara, adica la ce ma refer cand zic afara, nu poti scapa de burta fara sa alergi, alearga 30-45 min pe zi, fa-ti o ruta si alearaga fara sa te opresti. Dieta cred ca o stii, fara sucuri, dulciuri si alte porcarii, doar duminica te poti rasfata dar nu ca porcul :)) sa pui tot ce-ai dad jos toata saptamana. Exercitii? eu le fac pe astea https://www.youtube.com/watch?v=W-9L0J_9qag si au dat rezultate;) bafta!