| TeckTonik997 a întrebat:

Astia doi cica au ajuns asa in mai putin de un an. Cum se poate? Ce suplimente sa iau sa ajung si eu asa? Am 17 ani 1.75 69gk

http://tinypic.com/view.php?pic=qnsd8z&s=8#.VHCed988stc

P.S. Vorbesc de suplimente pentru ca in 2 luni in care m-am antrenat bine si am mancat multe proteine (doar din alimente) nu am facut mare lucru, daca continui in acest ritm ar trebui sa fiu asa in 3 ani...

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai astia au tras 10 luni, 5 zile pe saptamana ( cu siguranta ) si multe prostii de alea. tu dupa 2 luni vrei sa arati asa? ce dracu. mie mi-a luat un an jumate si nu sunt chiar format ca astia. dar nu am luat nici-o prostie de genu. daca vrei sa faci ceva calumea ia-ti proteinele doar din mancare, daca vrei sa arati bine la fete sa iti freci corpul ia toate procariile de la magazin.

| NDC12 a răspuns (pentru anonim_4396):

Degeaba ai poza aia la avatar cu omul ala care tine un creier in mana si zice "Use it" atata timp cat tu nu prea il folosesti pe al tau.

Cred ca ti-ai "frecat creierul" cu toate porcariile din magazin, daca stii cum zic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru NDC12):

Te-ai simtit cumva la ce am zis? se veede cati 15 ani ai laughing. vai de capul tau.

| NDC12 a răspuns (pentru anonim_4396):

Degeaba ai poza aia la avatar cu omul ala care tine un creier in mana si zice "Use it" atata timp cat tu nu prea il folosesti pe al tau.

Cred ca ti-ai "frecat creierul" cu toate porcariile din magazin, daca stii cum zic.

@15 am, 14 si jumatate.

| anonim_4396 a răspuns (pentru NDC12):

Se vede doar dupa mentalitatea generatiei de fb nu trebuie sa imi zici cati ani ai.

| NDC12 a răspuns (pentru anonim_4396):

Degeaba ai poza aia la avatar cu omul ala care tine un creier in mana si zice "Use it" atata timp cat tu nu prea il folosesti pe al tau.

Cred ca ti-ai "frecat creierul" cu toate porcariile din magazin, daca stii cum zic.

@Se vede, se vede.

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mie nu mi se pare mare lucru ce au realizat aia 2 din poza happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosmin86):

Depinde cum privesti. unu ca tine sau unu ca mine care face sala ca ceva recreativ iti dai seama ca nu, dar unu de 14 ani mai sus ii vede ca pe niste zei care atrag fete peste fete, si vor sa fie ca ei dupa 2 luni laughing. ce pretentii ai.

| NDC12 a răspuns:

M-am chinuit degeaba sa-ti explic in celelalte intrebari ca fiecare creste in felul lui si la fiecare e diferit, in fine, iti mai zic odata.

Tu ai facut sala 2 luni si zici ca nu ai facut mare lucru? Pai ce Dumnezeu vrei sa faci in 2 luni de sala? Muschii de calitate se pun in ani de zile, ANI!, nu luni! Si daca chiar vrei sa faci asta nu ar trebui sa te gandesti la timp, ar trebui sa o faci din placere, ca asa nu ajungi nicaieri, daca te gandesti numai la timp si ca "in 2 luni n-am facut nimic", deci nu are ce sa se vada in 2 luni.

| TeckTonik997 explică (pentru NDC12):

Am prins idea dar daca eu in 2 luni nu am facut nimic, astia cum au facut atata in doar 10? Ar trebui sa trec pe suplimente? Ce sa iau? Aia zic ca au luat la inceput niste creatina (1 luna) dar e putin credibil...

| NDC12 a răspuns (pentru TeckTonik997):

Tu tot nu m-ai inteles. hai ca-ti mai zic odata.

Fiecare om are un genetic diferit, unii cresc mai rapid, altii mai greu, nu toti suntem facuti la fel, dar un lucru e sigur, atata timp cat o persoana trage tare, are un antrenament corect, mananca bine, e imposibil sa nu creasca! Oricum, 10 luni fata de 2 luni e ceva.

Si ce vreau eu ca tu sa intelegi e ca nu conteaza ce au luat ei, nu stiu de ce te preocupa mai mult altii decat persoana ta, doar fa totul bine si o sa fie bine, daca te tot uiti dupa altii...

Si vezi ca am mai vazut o intrebare pusa de tine in care ai zis ca mananci 5 oua, niste piept de pui, si nu mai stiu exact ce, pai asta e alimentatia unui om normal, care nu practica niciun sport, deci ai nevoie de mai multa mancare, si ar fi bine sa iei si niste proteine, dar totusi, mananca mai mult.