| Robert1999999 a întrebat:

Ati pute-a sa imi recomandati niste Proteine si Creatine pentru incepatori, sa zicem pana in 300 lei in total, o marca buna, care da rezultate, daca ai si peste 300 lei, si cum sa al folosesc, (adica dupa antrenament?, de cate ori pe zi, etc ) sau alt mod de am-i creste Masa Musculalara. happy

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns (pentru CTLN):

Un supliment prost, bazat pe CARBOHIDRATI.

El cere proteine si creatina si tu ii dai carbohidrati...

Esti doar un COPIL MIC care isi da si el cu parerea, nu?

| CTLN a răspuns (pentru Cosmin86):

Daca nu ai citit cu atentie intrebarea acestuia, imi pare rau. la sfarsit spune clar omu " sau un alt mod de a-mi creste Masa Musculara". si produsul recomandat de mine face exact ce cere acesta. ajuta la cresterea masei musculare. cred ca acel "copil mic" dintre noi esti TU. te sfatuiesc sa nu mai comentezi aiureawinking

| Cosmin86 a răspuns (pentru CTLN):

Cati ani de sala ai?

| Robert1999999 explică (pentru Cosmin86):

Sunt icepator, am 4 luni de sala.

| CTLN a răspuns (pentru Cosmin86):

Nu am foarte multi. am abia 2. dar stiu destul de bine tot ce tine de proteine si etcwinking te asigurwinking si banuiesc ca ai mai multi decat mine. dar nu conteaza delocwinking conteaza cine te-a invatat si de la cine ai invatat. si eu am invatat de la cineva foarte bun si stiu ce vorbesc.

| Cosmin86 a răspuns (pentru CTLN):

Conteaza in primul rand sa stii sa citesti...

CITESTE SINGUR ce contine GFX si ce % ENORM din carbohidratii produsului sunt ZAHAR.

Apoi compara-l cu seriouss mass, de la optimum nutrition.

Si vezi singur diferenta. Fara "sfaturi" de la altii, poti compara singur.

7 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Manual de limba romana. e sub 300 lei si te ajuta sa nu te mai faci de ras happy